Ліжко розкладне одне-двоспальне KV0030
▶️ Розмір ліжка (мм) :
▶️ Ш 2032 / В 524 / Г 940
▶️ Розмір місця під верхній матрац :
▶️ 2000 (мм) х 900 (мм) висота не більше 140 мм
▶️ Розмір місця під нижній матрац :
▶️ 1960 (мм) х 900 (мм) висота не більше 90 мм
Ціна без матраца і ламелей
Вартість ламелей ( 2 шт) 1400 грн
Матеріал ламелей - натуральна Сосна
Фасад : ДСП ламінована
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16мм
Ліжко упакованне в дві пачки
2096 * 316 * 113 мм
1068 * 606 * 81 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге темний |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 940 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 524 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ліжка | 2032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴






