Стелаж, полиця на 10 комірок у спальню, в офіс, у дім KV0084
Практична полка, містить відразу 10 просторих відділень, може використовуватися для будь-якої житлової площі, а також служити в якості перегородки. Модель створює затишну атмосферу в Вашому домі.
- Місткий стелаж підійде в будь-яке житлове приміщення, завдяки своїй кольоровій гамі.
- Стелаж поєднує в собі : місткість, сучасний дизайн і хорошу ціну
- Все упаковано в пінопласт з докладною інструкцією в комплекті.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1039 / В 1079 / Г 292 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 34 кг
Пенал упакований в дві пачки :
133*37*12 см
45*36*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1039 мм |
| Глибина шафи | 292 мм |
| Висота шафи | 1079 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1316 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 728 ₴







