-4%

Полиця навісна, полиця для книг настінна, полиця в спальню, ванну кімнату, кухню ПН888
700 ₴
672 ₴
- Під замовлення
- Код: ПН888
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця навісна, полиця для книг настінна, полиця в спальню, ванну кімнату, кухню ПН888
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Аляска, Білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні
▶️ ️Ш 888 / В 80 / Г 264 мм
Вага 5 кг
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінкі: 16мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Аляска |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 888 мм |
| Висота | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴





