Шафа в ванну, пенал з полицями, підлоговий пенал для будинку, салону KV005
Стильний пенал для ванної кімнати, виготовлений з високоякісних матеріалів. Дана модель стійка до подряпин і дуже проста в догляді. У комплект поставки входять шафа, ілюстровані інструкції по збірці. Порядок, затишок і комфорт для Вашої ванної кімнати
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Дуб Сонома, Венге Темний, бетон, білий
⠀
▶️Ш 300/ В 1900/ Г 300 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 26,5 кг
| Разміри | упаковки 118.6 x 38.2 x 14 cm |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Основний колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴









