Пенал міні-шафа в ванну, будинку або салону KV0018
Преміальна якість, простота і стиль - ключові характеристики даної моделі. Пенал добре вписується в безліч ніш, при цьому пропонує багато корисної площі для зберігання всіляких речей. У комплект поставки входить ілюстрована інструкція по збірці.
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Висока якість
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 300/ В 950/ Г 300мм
Вага: 14,1 кг
Всередині одна полиця
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 103.2 x 38.2 x 8.4 см |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴






