Шафа з полками, в спальню, в передпокій, в офіс KV0086
- Шафа підійде в будь-яке житлове приміщення, завдяки гамі кольорів і чудовому дизайну
- Всередині шафи 4 полиці
- Все упаковано в пінопласт з докладною інструкцією в комплекті.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 800 / В 1824 / Г 370 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 59 кг
Шафа упакована в дві коробки:
140 * 47 * 10 см
90 * 43 * 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1824 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Вага | 59 |
| Полиця | 4 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 956 ₴










