Тумба під ТВ на 2 висувних ящика c полицею у вітальню, спальню, тумба ТV KV0088
- Ні одна вітальня не обходиться без тумби під телевізор.
- Тумба під ТБ відрізняється зручною модифікацією.
- Вона обладнана двома виїзними шухлядами й двома відкритими нішами для додаткових телевізійних пристроїв
- Легкоочищуюча робоча поверхня
- Сучасний дизайн і матеріали
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге Темний
- Венге темний - білий
- Дуб Сонома
- Дуб сонома - білий
Розміри:
▶️Ш 1400 /В 416 / Г 350 мм
⠀
Вага: 35 кг
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Тумба складається з двох пачок
150 * 43 * 8 см
78 * 30 * 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 416 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 871 ₴











