Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицями KV0121
Стильний європейський мінімалізм органічно поєднується з прагненням отримати максимальну користь з кожної ділянки простору. У бічному відсіку можна розмістити досить габаритні предмети (високі книги, альбоми), а дрібні відкриті полиці дуже зручні для винних пляшок.
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге Темний
- Венге темний - білий
- Дуб Сонома
- Дуб сонома - білий
Розмір відсіку маленького : 12.7 * 12.7 * 35 см
Розмір ніші : 27.2 * 39 см * 35 см
Висота перегородки 10см
▶️Ш 1000 / В 422 / Г 590 мм
Вага: 27 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 422 мм |
| Вага столика | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 232 ₴










