Шафа для одягу, полиця для взуття, стелаж для дому, книг та іграшок KV0120
Універсальна комбінація полиць ідеально підходить для організації зберігання взуття, предметів колекціонування або навіть посуду. 6 регульованих і знімних полиць забезпечують максимальну гнучкість. 14 відкритих відділення глибиною 32,8 см ідеально підходять для зберігання улюблених кросівок або сумочок. Якщо у вас багато вузьких або великих відсіків, налаштуйте свою полицю на свій розсуд
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 542 / В 1833 / Г 333 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 42 кг
Стелаж запакован у дві пачки :
98*40*16 см
64*41*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 542 мм |
| Глибина стелажу | 333 мм |
| Висота стелажа | 1833 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 003 ₴







