-23%

Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 300мм К-7 (без стільниці)
1 800 ₴
1 386 ₴
- Під замовлення
- Код: К7
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 300мм К-7 (без стільниці)
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
⠀
▶️Ш 300 / В 824 / Г 466 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 16,5 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | пакунку : 91.6 × 53 × 8.4 cm |
|---|
⠀
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Вага | 17 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴





