-19%

Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 800мм, К-16 (без стільниці)
2 600 ₴
2 106 ₴
- Під замовлення
- Код: К16
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 800мм, К-16 (без стільниці)
Цвет: Белый, Венге темный, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Белый
⠀
▶️Ш 800 / В 824 / Г 466 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 28,8 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | пакунку : 91.6 × 52.4 × 13.5 cm |
|---|
⠀
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Вага | 29 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴





