-17%

Тумба низ 800мм, мийка, тумба під мийку, тумба кухонна, кухонні меблі (без стільниці) К-5
2 300 ₴
1 909 ₴
- Під замовлення
- Код: К5
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба низ 800мм, мийка, тумба під мийку, тумба кухонна,
кухонні меблі (без стільниці) К-5
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
⠀
▶️Ш 800 / В 824 / Г 466 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 23,4 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Вага | 24 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴





