-23%

Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 600мм К-10
1 900 ₴
1 463 ₴
- Під замовлення
- Код: К10
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 600мм К-10
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
▶️Ш 600 / В 582 / Р 310 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 16 кг
Товщина стінки: 16 мм
⠀
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Верхній |
| Вага | 16 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 582 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴





