-12%

Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 800мм, шафа під сушку К-11
1 900 ₴
1 672 ₴
- Під замовлення
- Код: К11
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 800мм, шафа під сушку К-11
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
▶️Ш 800 / В 582 / Г 310 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 17,6 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Верхній |
| Вага | 18 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 582 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴





