-5%

Стелаж, полиця для книг і іграшок на 8 комірок KV0010
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 720/ В 1430/ Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 29,4
▶️Розмір комірок: 335*335 мм
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 148.4 x 37.2 x 11.3 cm |
|---|
Полиця на 4 клітинки, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0009
- Сучасний дизайн і матеріали
- Невеликий стелаж з полицями, який можна поставити як до стіни так і в центрі кімнати, відокремивши одну зону від іншої
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 720 / В 726/ Г 290 мм
▶️Розмір комірок 335*335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 15,8 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | коробки 82.6 x 36.6 x 11.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 12 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1440 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴









