Стіл лофт 1600 * 740мм, А-146
Універсальний дизайн столу дозволяє використовувати його практично в будь-якому сучасному інтер'єрі. Конструкція опори стійка і виконана з якісного металу.
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
Розміри: ▶️ ️Ш 1600 / В 740 / Г 740 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вологостійкий
Товщина кришки 28мм
Вага: 46 кг
Стіл упакований в 2 пачки:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴






Відправка з 10 квітня 2026