Стіл лофтм 740*740мм, А-142
Універсальний дизайн столу дозволяє використовувати його практично в будь-якому сучасному інтер'єрі. Конструкція опори стійка і виконана з якісного металу.
Колір: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
⠀
Розміри: ▶️ ️Ш 740 / В 738 / Г 740 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вологостійкий
Товщина кришки 28мм
Вага: 30 кг
Стіл упакований в 2 пачки:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 740 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 738 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴






Відправка з 10 квітня 2026