Комод на залізних ніжках А-195
Колір: Білий, Білий - Антрацит, Білий - Дуб Сонома
▶️Ш 732 / В 774 / Г 395 мм
Вага: 24.7 кг.
Всередині: 1 полку.
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Виріб упакований: 89 x 49 x 16 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 73 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 77 см |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 958 ₴






Відправка з 11 квітня 2026