Тумба під ТВ KV0177
Жодна вітальня не обходиться без тумби під телевізор. Вона обладнана відкритими нішами додаткових телевізійних пристроїв.
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білий
- Чорний білий
- Чорний Матовий
Розміри:
▶️Ш 1696 / В 386 / Г 398 мм
⠀
Вага: 18 кг
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Тумба упакована
180 x 48 x 9 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1696 мм |
| Висота тумби | 386 мм |
| Глибина тумби | 398 мм |
| Комплектація | |
| Полиця | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325 ₴









Відправка з 11 квітня 2026