Комод на 4 шухляди без ручок в кімнату, спальню KVB008
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Дизайнерський комод без ручок. 3 ящика для зберігання.
- Поставляється в розібраному вигляді. Деталі підготовлені для швидкої збірки. Поетапна інструкція.
Колір :
- Білий
- Білий - Дуб Крафт
- Білий - Дуб Крафт Планки
- Білий - Дуб Сонома
- Білий - Дуб Сонома Планки
- Дуб Крафт
- Дуб Крафт - Білі Планки
- Дуб Крафт - Білий
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома - Білі Планки
- Дуб сонома - білий
Розміри:
▶️Ш 1002 / В 983 / Г 390 мм
⠀
Телескопічні направляючі
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 56 кг
Комод упакований у дві пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 98 см |
| Вага | 56 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815 ₴












Відправка з 11 квітня 2026