
Стільниця кухонна із ДСП Мармур Королівський довжиною від 300 до 2200 мм
880 ₴
- Під замовлення
- Код: Мармур Королівський
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стільниця кухонна із ДСП Мармур Королівський
Матеріал : ДСП ламіноване
Кромка - Пластик 0.4
Товщина 28мм
Глибина 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для кухонного гарнітура |
| Матеріал | ДСП |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мармур Королівський |
| Розмір | 300 Розмір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

