Розміри : ▶️ Ш 1600 / В 1166 / Г 340 мм
Фасад: ДСП ламинированная
Корпус: ДСП ламинированная
Толщина материала: 16мм
Простая сборка
Доставка Новая Почта
Запаковано в 3 пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | Тумба в передпокій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 1166 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 914,80 ₴











Відправка з 13 квітня 2026