
Шафа навісна кухонна, Шафа навісна кутова на кухню, верхній модуль для кухні 600 мм К-73
2 450 ₴
- Під замовлення
- Код: К-73
Відправка з 14 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, Шафа навісна кутова на кухню, верхній модуль для кухні 600 мм К-73
Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли. Робоча поверхня, що легко очищається
Колір: Білий - Асфальт, Білий - Камуфляж, Білий - Чорний, Чорний - Асфальт, Чорний - Камуфляж. Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
Розмір : ▶️Ш 600 / В 582 / Г 290 мм
Фасад: МДФ.
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 20 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Верхній |
| Вага | 20 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 582 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴









