Пенал для кухні К-75
Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли. Робоча поверхня, що легко очищається
Колір: Білий - Асфальт, Білий - Камуфляж, Білий - Чорний, Чорний - Асфальт, Чорний - Камуфляж. Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
Розмір : ▶️Ш 600 / В 2004 / Г 588 мм
Фасад: МДФ
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вага: 50 кг
Кількість пачок - 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 50 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 588 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650 ₴











Відправка з 14 квітня 2026