Стелаж, полиця для книг і іграшок А-175
Цей стелаж – ідеальний спосіб створити елегантну атмосферу в вашому приміщенні та забезпечити практичне зберігання вашої колекції.
Колір: Бетон, Бетон - Білий, Дуб Сонома, Білий, Дуб сонома - Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
⠀
Розмір ▶️Ш 1200 / В 2096 / Г 304 мм
- Фасад: ДСП ламінована
- Корпус: ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вес: 57 кг
Стелаж упакований у три коробки
- 2064*382*116 мм
- 1264*382*98 мм
- 890*568*74 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 304 мм |
| Висота шафи | 2096 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 57 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴









Відправка з 11 квітня 2026