Стелаж для зберігання книг, одягу, побутової техніки А-173
Наш стелаж забезпечать максимальну ефективність використання простору завдяки широким ящикам та просторим дверям. Вони ідеально підходять для зберігання книг, одягу, побутової техніки та інших предметів.
Елегантний дизайн: наш стелаж створює стильний та сучасний вигляд вашої кімнати.
Колір: Дуб Сонома, Білий, Дуб сонома - білий, Чорний - Білий, Чорний матовий
⠀
▶️Ш 1400 / В 2006 / Г 396 мм
-
Фасад: ДСП ламінована
-
Корпус: ДСП ламінована
-
Товщина матеріалу: 16мм
-
Вага: 118 кг
Стелаж упакований у чотири пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 14 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1400 мм |
| Глибина шафи | 396 мм |
| Висота шафи | 2006 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1400 мм |
| Глибина стелажу | 396 мм |
| Висота стелажа | 2006 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 118 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 232 ₴







Відправка з 11 квітня 2026