Стіл комп'ютерний А-183
Стіл комп'ютерний А-183 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає практичність та елегантний дизайн в одному виробі. Цей стіл стане невід'ємною частиною робочого простору, допомагаючи вам залишатися в порядку і організовувати робочий стіл.
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 1216 / В 1206 / Г 542 мм
- Фасад: ДСП ламінований.
- Корпус: ДСП ламінований
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вага: кг
Стіл упакований у 2 пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1216 мм |
| Глибина | 542 мм |
| Висота | 1206 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 158,10 ₴






Відправка з 13 квітня 2026