Комп’ютерний стіл з полицями А-184
Комп’ютерний стіл А-184 має достатньо місця для робочого ноутбука, комп’ютерної клавіатури та інших необхідних аксесуарів. Ви зможете легко і зручно працювати чи навчатися, не переживаючи за обмежений простір. Полички, що додаються до столу, дозволяють організувати ваш робочий простір і зберігати важливі документи, книги, чашки чи інші предмети під рукою
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 1200 / В 1306 / Г 584 мм
- Фасад: ДСП ламінований.
- Корпус: ДСП ламінований
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вага: кг
Стіл упакований у 2 пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Висота | 1306 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 175,50 ₴






Відправка з 13 квітня 2026