Стіл розкладний Д-40 на дві сторони
Стіл розкладний Д-40 – це елегантний і функціональний меблевий виріб, який стане відмінним доповненням до вашого інтер’єру. Його особливість полягає в тому, що він розкладається на дві сторони, що дозволяє легко адаптувати його до вашого простору і потреб.Стіл розкладний Д-40 – це елегантний і функціональний меблевий виріб, який стане відмінним доповненням до вашого інтер’єру. Його особливість полягає в тому, що він розкладається на дві сторони, що дозволяє легко адаптувати його до вашого простору і потреб.
⠀
▶️Ш 1175 / В 756 / Г 1044 мм
- Корпус: ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16мм
- Ніжки металеві
- Вага 22 кг
Стіл упакований в 1 пачку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1175 мм |
| Глибина | 1044 мм |
| Висота | 756 мм |
| Вага | 22 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Підсвітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 071,60 ₴












Відправка з 13 квітня 2026