Комп’ютерний стіл А-187
Стіл комп’ютерний А-187 з трьома шухлядами ідеально підходить для роботи, навчання або гри. Він допоможе вам організувати свій робочий процес та зберегти порядок у вашому робочому просторі.
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий, Бетон - Білий, Дуб сонома - білий, Чорний - Білий
⠀
▶️Ш 1385 / В 756 / Г 502 мм
- Фасад: ДСП ламінований.
- Корпус: ДСП ламінований
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вага: 36 кг
Кількість пакунків : 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1385 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Висота | 756 мм |
| Вага | 36 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴









Відправка з 13 квітня 2026