Шафа для одягу зі штангою С7+Ф2
Проста і функціональна шафа для гардеробної групи. Дозволяє зберігати взуття та одяг.
Розмір
▶️Ш 900/ В 2426/ Г 516 мм
Фасад: МДФ
Корпус: ДСП
Товщина стінки : 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2426 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Крафт білий , Антрацит + Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дверка | 2 |
| Форма шафи | прямий |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 010 ₴












Відправка з 11 квітня 2026