
Шафа зі штангою без ручок, шафа для одягу на 3 висувних ящика для спальні, передпокою, салону KVB002
9 000 ₴
- Під замовлення
- Код: KVB002
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа зі штангою без ручок, шафа для одягу на 3 висувних ящика для спальні, передпокою, салону KVB002
- Простий і функціональний шафа для вбиральні групи.
- Дизайнерський шафа без ручок.
- Поставляється в розібраному вигляді.
- Деталі підготовлені для швидкої збірки.
- Поетапна інструкція.
Розміри :
▶️ ️Ш 1002/ В 2117/ Г 554 мм
Телескопічні направляючі
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 102,4 кг
Шафа упакованна в чотири пачки:
- 215 * 61 * 6 см
- 119 * 63 * 10 см
- 103 * 61 * 7см
- 142 * 57 * 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1002 мм |
| Глибина шафи | 554 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Вага | 102 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴







