Комод без ручок 3 висувних ящика і 2 дверей з полицями, тумба TV для кімнати KVB003
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Дизайнерський комод без ручок.
- Всередині 2 полки + 3 ящики для зберігання.
- Поставляється в розібраному вигляді. Деталі підготовлені для швидкої збірки. Поетапна інструкція.
▶️Розміри :
Ш 1502/ В 759/ Г 390 мм
Телескопічні направляючі
Матеріал : ДСП ламінована
Товщина стінки : 16 мм
Вага: 59,7 кг
Комод упакований у дві пачки
- 159 * 47 * 9 см
- 84 * 58 * 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴









Відправка з 08 квітня 2026