Новинка

Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями Vandol
2 100 ₴
- В наявності
- Код: Vandol
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну з полицями Vandol
Шафа дозволяє ефективно використовувати простір над пральною машиною. Порошки, побутова хімія та інші предмети тепер зберігаються у порядку і завжди під рукою. Оптимізуйте робочу зону з максимальною користю
Колір: Білий, Дуб Сонома
⠀
Розміри:
▶️Ш 640 / В 1800 / Г 250 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




