Новинка

Туалетний столик для макіяжу, туалетний столик для салону, спальні KV99
Стіл підійде в будь-яку спальну, завдяки нашому кольоровому асортименту. У вас буде надійне і комфортне місце для макіяжу. Багато місця для зберігання жіночої парфумерії, косметики і біжутерії
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Антрацит
⠀
▶️ Ш 956 / В 790 / Г 385 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 65 кг
Кількість пакунків 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Пуфік | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Висота дзеркала | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 95 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 79 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 129 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 570 ₴






Відправка з 11 квітня 2026