-10%

Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну В-45
4 470 ₴
4 023 ₴
- Під замовлення
- Код: В-45
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під Пральну Машину, шафа у ванну В-45
Шафа дозволяє ефективно використовувати простір над пральною машиною. Порошки, побутова хімія та інші предмети тепер зберігаються у порядку і завжди під рукою. Оптимізуйте робочу зону з максимальною користю
Колір: Білий, Дуб Сонома, Дуб Крафт, Бетон, Шифер Сірий
⠀
Розміри:
▶️Ш 610 / В 2000 / Г 400 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 023 ₴





