Шафа - Купе серія 9 ( 120 х 60 х 210 см )
Шафа - Купе це: Економія простору завдяки розсувним дверям. Ідеальне рішення для малогабаритних квартир. Індивідуальний підхід до організації зберігання. Легкість у догляді та високий рівень міцності.
- Розмір ( мм ) : Ш 1200 / В 2100 / Г 600
- Вага ( кг ) : 94
- Матеріал корпусу : ДСП 16мм
- Матеріал фасаду : ДСП 10мм
- Кромка ПВХ спереду на крайніх боках, кришці і дні - 1,8 мм .Все інше ПВХ 0,45 мм
- Задня стінка : ДВП на цвяхах
- Ніжка висотою 25 мм з регулюванням
- Профіль фасаду алюміній
- Кріплення деталей на конформатах , дно та бока - на мініфіксах
- Кількість вантажних місць - 4/5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Колір | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴










Відправка з 11 квітня 2026