Комод ТКБ-371
Комод – практичний елемент меблів для зберігання речей у будь-якій кімнаті. Має достатньо місця для організації одягу, білизни, побутових дрібниць чи документів. Підходить для спальні, вітальні, дитячої, передпокою або офісу.
-
Якісні матеріали, стійкі до щоденного використання
-
Сучасний або класичний дизайн, який гармонійно доповнить ваш інтер’єр
-
Легкий у догляді
-
Розміри: Ширина 1200 / Висота 1020 / Глибина 482 мм
-
Матеріал: ДСП ламінована
-
Вага - 66 кг
-
Має зручні ручки.
Кількість пакунків - 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 102 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Колір | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050 ₴








Відправка з 11 квітня 2026