Стілець К-090
Стілець К-090 — стильне та практичне рішення для вашого інтер’єру. Модель поєднує ергономічну форму сидіння з міцною основою з натурального дерева. Завдяки мінімалістичному дизайну та універсальному кольорі, стілець ідеально підійде для кухні, їдальні, офісу, кафе чи зони очікування.
Розміри стільчика (Ш/В/Г):
Ш 520 / В 820 / Г 480 мм
Особливості:
• Ергономічна форма спинки для комфортного сидіння
• Легка та міцна конструкція
• Натуральні дерев’яні ніжки - матеріал Бук
• Стійка до подряпин пластикова спинка , та м яке сидіння з оббивкою
• Простота в догляді
Характеристики:
- Матеріал спинки: пластик
- Матеріал сидіння : екошкіра
- Матеріал ніжок: дерево (бук)
- Колір: темно-сірий
- Максимальне навантаження: до 100 кг
- Стиль: сучасний, скандинавський
- Призначення: для дому, кухні, кафе, офісу
Комплектація:
• Стілець (у розібраному вигляді)
• Комплект кріплень
• Інструкція зі збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Темно-сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип меблів | стілець для кафе, ресторанів |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина табуретки | 480 мм |
| Висота табуретки | 820 мм |
| Вага | 8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | екошкіра |
| Ніжки | Бук |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Спинка | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759,20 ₴



