Полиця для книг, стелаж для дому, книжкова полиця КV0056
-
Сучасний дизайн і матеріали
-
Надійні та перевірені конструктивні рішення
-
Ергономічність і функціональність
▶️Ш 700 / В 1922 / Г 238 мм
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16мм
| Розміри | упаковки 79.6 x 31.4 x 23 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 238 мм |
| Висота стелажа | 1962 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








