Полиця для книг, стелаж для дому, книжкова полиця KV0056
Місткий і універсальний стелаж прикрасить ваш інтер'єр і додасть йому вишуканості. Велика кількість полиць дасть вам можливість розмістити на ньому все, що вам потрібно, починаючи з книг і закінчуючи предметами декору. Відкритий вид стелажа заощадить ваш час на відкриття та закритті дверей і ви завжди зможете просто подивившись на нього зрозуміти, що вам потрібно. Завдяки зручній комплектації, ви зможете прилаштувати стелаж в будь-який маленький і не помітний куточок.
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний
▶️ Розмір: Ш 700/ В 1922 / Г 238 мм
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вага: 25 кг
| Розміри | упаковки 79.6 x 31.4 x 23 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 238 мм |
| Висота шафи | 1962 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








