
Навісні полиці, полиці настінні для книг, полиці в спальню, ванну кімнату, кухню (2 шт.) KV0066
1 600 ₴
- В наявності
- Код: KV0066
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Навісні полиці, полиці настінні для книг, полиці в спальню, ванну кімнату, кухню (2 шт.) KV0066
- - Сучасний дизайн і матеріали
- - Надійні та перевірені конструктивні рішення
- - Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 600/ В 600/ Г 150 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16мм
Вага: 14 кг
| Розміри | упаковки 73 x 39 x 14 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





