Тумба з полицями для взуття й штангою для парасольки в передпокій KV0062
- - Взуттєва шафа, яка пропонує місце для вашої улюбленої парасольки
- - Вміщує до 12 пар взуття та тримач для парасольки
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1200/ В 1102/ Г 343 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 38,4 кг
Товщина стінки :16 мм
Розміри упаковки:
126*41*9см
104*41*7см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Висота | 1102 мм |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴






