Стелаж на 4 комірки, книжкова шафа, полиця для дому KV0028
Стелаж - полка відмінно прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати. На ній з легкістю можливо розмістити велику кількість різних речей.
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
В комплекте 1 полка
⠀
▶️Ш 368/ В 1449/ Г 338 мм
Розмір комірок: 335*335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 21,5 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 151.6 x 41 x 8.1 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 368 мм |
| Глибина стелажу | 338 мм |
| Висота стелажа | 1449 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







