
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 10 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0040
3 600 ₴
- В наявності
- Код: KV0040
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 10 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0040
Полиця відрізняється яскравим дизайном і високою якістю поверхні з покриттям меламіну. Дана модель стійка до подряпин і дуже проста в догляді. 10 просторих відсіків допоможуть розмістити Ваші аксесуари та прикраси, в комплект є ілюстрована інструкція по збірці і монтажні пристосування. Данна полиця може використовуватися для будь-якої житлової площі. Можна використовувати як роздільник приміщення
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 1424/ В 1430 / Г 290 мм
Розмір коміркі: 335 * 335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 34,5 кг
Товщина стінкі: 16 мм
Полиця упакована у дві пачки
- 1484*372*81 мм
- 826*368*130 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1424 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴








