
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 6 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0039
2 200 ₴
- В наявності
- Код: KV0039
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 6 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0039
Стелаж - полиця відрізняється яскравим дизайном і високою якістю поверхні з покриттям меламіну. Дана модель стійка до подряпин і дуже проста в догляді. 6 просторих відсіків допоможуть розмістити Ваші аксесуари та прикраси. Шафа-полиця може використовуватися для будь-якої житлової площі.
- Полиці з просторим відсіком
- Можна використовувати як роздільник приміщення
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️ ️Ш 1072/ В1078 / Г 290 мм
▶️Розмір коміркі: 335 * 335 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 23,5 кг
Товщина стінкі: 16 мм
| Розміри | упаковки 116.8 x 37.2 x 11.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







