
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 6 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0057
3 200 ₴
- В наявності
- Код: KV0057
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця драбинка, роздільник кімнати на 6 комірок, стелаж для дому, офісу. Полиця для книг і іграшок KV0057
- - Полиця з просторим відсіком
- - Поверхня, що Легкоочищується
- - Можна використовувати як роздільник приміщення
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 1552/ В 1634/ Г 290 мм
▶️Розмір 1ї комірки 368*368 мм
▶️Розмір 2ї комврки 752*368 мм
⠀
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 34,1 кг
Товщина стінки: 16мм
Полиця упакована у 2 пачки
1016*368*81 мм
1688*366*81 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1552 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1634 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴








