
Стелаж, полиця для книг і іграшок на 8 комірок KV0010
2 500 ₴
- В наявності
- Код: KV0010
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж, полиця для книг і іграшок на 8 комірок KV0010
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні і перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома, чорний матовий
⠀
▶️Ш 720/ В 1430/ Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 29,4
▶️Розмір комірок: 335*335 мм
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 148.4 x 37.2 x 11.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 9 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






