Полиця, стелаж на 20 комірок під взуття для дому KV0012
- Універсальна, і не тільки для взуття
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 920/ В 676/ Г 300 мм
▶️Розмір комірки: 115*210 мм
Вага: 36,4 кг
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Полка упакована в дві пачки :
1. 735*372*97 мм
2. 1016*380*122 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма шафи | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 20 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







