Полиця на 9 комірок, стелаж для дому , полиця для книг, стелаж для книг KV0020
- Сучасний дизайн і матеріали
- Невеликий стелаж з полицями, який можна поставити як до стіни так і в центрі кімнати, відокремивши одну зону від іншої
- Надійні та перевірені конструктівні решение
- Ергономічність и функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 1072/ В 1078/ Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 30 кг
Товщина стінки: 16 мм
▶️Габарити комірки: 335*335 мм
| Розміри | упаковки 115.2 x 37.2 x 14.5 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 9 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴






